O skupině TERRINVEST

Kdo jsme?

Jsme poradenská společnost zabývající se daňovým plánováním a zakládáním společností v mnoha světových jurisdikcích.

Náš příběh

Náš příběh není nijak oslnivý, ani originální. 

V oboru jsme začali podnikat v roce 1997 a k jeho největšímu rozmachu došlo v prvním desetiletí tohoto století.  V Česku bylo složité firmu nejen založit, ale následně s ní i proniknout na zahraniční trhy. Stále častěji se tak objevovala poptávka po založení firmy v administrativně či daňově přijatelnější jurisdikci. A kromě toho, po desetiletích decimace našeho školství povinnou ruštinou bylo třeba doplnit korporátní služby i o služby jazykové. 

Vše z uvedeného jsme uměli nabídnout, od právního vzdělání až po perfektní jazykové znalosti, no a tak jsme tady až dodnes. 

V roce 2017 jsme však po tragicky dopadnuvších volbách do Poslanecké sněmovny přesunuli centrum podnikání včetně managementu do Pobaltí a již jsme nenašli důvod jej vracet nazpět. I tak jsou ale nadále prostřednictvím reprezentační kanceláře v Mladé Boleslavi dostupné veškeré služby našeho koncernu i v České republice.

Life at
Rishi Consulting

A team is a group of individuals (human or non-human) working together to achieve their goal. Team members need to learn how to help one another, help other team members realize their true potential.

Naše hodnoty

Naše hodnoty jsou zde, aby nám připomínaly, kdo jsme a kým chceme být. A někdy se dokonce stane, jako třeba 24. února 2022, že se žebříček těchto hodnot úplně zpřehází …

Čest není na prodej

Nepodvádíme. Ani klienty, ani partnery, ani úřady. A tím pádem ani sebe.

Mír Ukrajině, svobodu Rusku!

Toto asi není třeba blíže rozebírat, ten, kdo tomu nerozumí, asi zde ani nebude brouzdat.

Figure it out

Podcasting operational change better management inside workflows.

Be transparent

Podcasting operational change better management inside workflows.