Poradenské služby

Společnosti z koncernu TERRINVEST Vám rádi poskytnou služby v oblasti zakládání obchodních společností v ČR i v zahraničí a dále služby účetního či daňového charakteru. 

Jak Vám můžeme pomoci s Vaším podnikáním?

Vyberte si z bohaté nabídky našich služeb pro podnikatele (včetně těch začínajících). Nebojte se s námi konzultovat Vaše podnikatelské záměry, rádi Vám poradíme, jakou formu podnikání bude nejvýhodnější zvolit.

Založení společnosti

Náš tým Vám poradí, v jaké zemi bude pro Váš projekt nejvhodnější podnikatelské prostředí a pomohou Vám se založením Vaší společnosti. 

Nejoblíbenější jurisdikce:

Metodické vedení podniku

Budeme Vám k idspozici po celou dobu Vašeho podnikání. Můžete se na nás obrátit s jakoukoliv otázkou právního či daňového charakteru.

Finanční služby

Pro Vaši společnost Vám doporučíme vhodný a cenově dostupný bankovní účet.

Účetnictví a daňové služby

Ve všech jurisdikcích, kde to vyžaduje platná legislativa, pro Vás zajistíme kvalitní a cenově dostupné účetní služby. Tyto služby je možné využívat i s podporou v českém jazyce

Our Audit & Assurance services help a multi-trillion dollar capital markets system function with greater confidence. An audit is more than an obligation.

Ready to Talk?

Call to action (CTA) is a marketing term for any device designed to prompt an immediate response or encourage an immediate sale. A CTA most often refers to the use of words or phrases.

Send us a message